KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062322
nr 1306 2322
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Tillskriven. Ej signerad. Motivet: 35x29 cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:46:03
10/2 20:39:03
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger